Mūsu mērķis ir iedibināt jaunu laikmetu dzīvojamās vides būvniecībā - radot estētiski baudāmus ciematus cilvēkiem, kas novērtē dabas tuvumu, komfortu un vēlas lepoties ar sava mājokļa kvalitāti pat sīkākajās tā detaļās.

MĀJOKLIS DABĀ

Dzīvojot ainaviskā meža ielokā, svaigā gaisā varēsiet iemīlēt katru gadalaiku no jauna – klausoties putnus un vērojot dabas norises.

TUVU RĪGAI

Baudiet dabu un komfortu vienlaikus! Jūsu dzīvesvieta blakus ezeram un mežam būs nieka 25 km attālumā no Rīgas.

LAIKMETĪGI RISINĀJUMI

Būvējam 21. gadsimta mājas, ko projektējuši atzīti vietējie arhitekti, izmantojot modernas un energoefektīvas tehnoloģijas,kā arī rūpīgi izmeklētus, videi draudzīgus materiālus.

GATAVS DZĪVOŠANAI

Pastāstiet mums, ko vēlaties no savas jaunās mājas, un jau pēc pusgada dzīvosiet savu sapņu piepildījumā. Droši varat rēķināties ar mūsu palīdzību zemes iegādes procesā, projekta pielāgošanā,būvniecībā un labiekārtošanā.

GARANTĒTA KVALITĀTE

Ņemot vērā mūsu augstos materiālu izvēles un būvniecības standartus, droši uzņemamies pilnu atbildību par jūsu jauno māju.Saņemiet 2 gadu garantiju mājas būvniecībai un 5 gadu garantiju apkures sistēmai. Veicam arī mājas būvniecības posmu fotofiksāciju.

PILNĪBĀ PĀRSKATĀMAS IZMAKSAS

Pilna informācija par katra posma izmaksām -zemes iegāde, būvniecība, iekšējā apdare – būs jūsu rīcībā jau no pašā sākuma.Šādi jau uzreiz zināsiet, cik izmaksās jūsu jaunā māja – gatava dzīvošanai.